Kiedy decydujemy się na przedłużenie rzęs w salonie urody, powinniśmy dokładnie przemyśleć swoją decyzję oraz poznać wszelkie za i przeciw. Cóż, nie podlega wątpliwości, że aspektów przemawiających za wykonaniem usługi jest zdecydowanie więcej, niż przeciw. Sam fakt, że podkreślimy oko, uwydatnimy spojrzenie i uzyskamy nieskazitelną oprawę oka, która będzie zawsze wyglądać perfekcyjnie, jest chyba najsilniejszym z argumentów, które skłaniają kobiety do wykonania zabiegu. Warto jednak sprawdzić, co jeszcze trzeba o nim wiedzieć, aby nic nas nie zaskoczyło.

Przedłużanie rzęs nie jest zabiegiem jednorazowym

Oczywiście należy już na początku podkreślić, że może takim być. Możesz wykonać zabieg dowolną metodą i na przykład później nie zdecydować się na jego uzupełnienie, ale usunąć sztuczne rzęsy. Wówczas, będzie to jednorazowe eksperyment. W końcu nie zawsze to co podoba się u innych musi nam pasować.

Należy jednak pamiętać, że aby efekty utrzymywały się w nieskończoność, zabieg należy co jakiś czas powtarzać. Mowa o uzupełnianiu braków, które powstają na skutek naturalnego wypadania rzęs. To proces w pełni naturalny, który towarzyszy nam przez cały czas, niemniej jest niemalże przez nas niezauważalny. Rzęsy, podobnie jak inne włosy na naszym ciele osiągając ostatnią fazę wzrostu – wypadają, a na ich miejsce wyrasta nowy włosek. Jeśli do rzęs doczepimy sztuczne włoski, to wraz z wypadnięciem naturalnego, wylecą również te doczepione.

Jak długo trwa zabieg?

To jak długo trwa zabieg, zależy od wielu kwestii. W pierwszej kolejności zależne jest od wybranej metody przedłużania rzęs, a warto podkreślić, że jest ich kilka. Więcej na temat metod przeczytasz w tym poradniku: http://cialomarzen.pl/najpopularniejsze-metody-przedluzania-rzes-sprawdz-jak-podkreslic-oko-bez-maskary/, gdzie z pewnością znajdziesz odpowiedź na nurtujące pytanie, która metoda będzie dla Ciebie najlepsza. Kolejną kwestią, która wpływa na czas trwania zabiegu, jest także umiejętność i staż stylistki. Te doświadczone potrafią sprawnie manewrować narzędziami i przyklejanie kolejnych włosków idzie im płynnie i szybko. Następna kwestia to gęstość naturalnych rzęs klientki. Jeśli z natury masz gęste rzęsy, to i ilość sztucznych włosków do przymocowania będzie większa, a co za tym idzie, wydłuży się czas realizacji zabiegu.

Końcem końców zabieg może trwać od godziny do nawet ponad trzech godzin. Nie powinno Cię to jednak przerażać, ponieważ Ty w tym czasie będziesz wygodnie leżeć sobie na fotelu kosmetycznym z zamkniętymi oczami.

Gdzie wykonać zabieg?

To niezwykle ważne gdzie wykonasz zabieg. Nie chodzi o lokalizację, a o jakość salonu. Te oferujące przedłużanie rzęs w Łodzi mają zwykle bogatą ofertę i doświadczoną kadrę. Oczywiście znajdą się i takie kosmetyczki, które dopiero próbują swoich sił, dlatego ważne jest, abyś sprawdziła jej doświadczenie. Nie wahaj się zapytać o certyfikat poświadczający przebycie stosownych kursów. W końcu w grę wchodzi Twój wygląd, a nawet i zdrowie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here